Üzerinde Evrak “Güvenlik Numarası” Bulunan Aşağıda Yer Alan Tüm Evraklar Açık Ve Kesin Biçimde Üretilmiş Sahte Belgelerdir.

5 Kasım 2002 tarihli emirle Gnkur Karargahında, 2008 yılında ise yönerge ile TSK da yürürlüğe giren evrak “Güvenlik Numarası”, evrak güvenliğinin sağlanması için yürürlüğe sokulduğundan, bu kumpas davasında da evrak hem kendisinin, hem de sanıkların güvenliğini  bu yolla da sağlamaktadır.

Mahkeme heyeti, gerekçeli kararında FETÖ üyeleri sözde bilirkişilerin, sözde bilirkişi  (!) raporuna dayanarak gerçek kabul ettiği  oluşturulma tarih ve saati 25 Mayıs 2007 14:54 olan sahte CD 5 içinde,  2010 yılına ait evrak güvenlik numarası bulunan bir evrakın  nasıl bulunduğunu açıklayamamıştır. Açıklaması gereklidir. 2002 YILINDAN ÖNCE, BELGELER ÜZERİNDE  EVRAK GÜVENLİK NUMARASININ KULLANILMASI MÜMKÜN DEĞİLDİR.

Aşağıdaki başlıklarda sayılan belgeler sahte evrak güvenlik numarası kullanılarak üretilmiş FETÖ kumpas belgeleridir. Mahkeme bu sahte belgelere dayanarak hüküm kurmuştur. Sahte belgelere ve açıklamalarına aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.